Инсолар
ООО «Инсолар-Холод»
Украина, 61022, г. Харьков, ул. Ивановская, 1
E-mail: info@insolar.com.ua
Інсолар / Про компанію

Про компанію


Ми раді вітати Вас, шановний відвідувач, на Веб-сайті науково-виробничого підприємства «Інсолар».

Очевидно Вас цікавлять питання холодопостачання або створення необхідних кліматичних умов в приміщеннях різноманітних промислових підприємств, офісних та торгівельно-розважальних комплексів? Тоді колектив нашого підприємства може вирішити Ваші задачі зусиллями своїх кваліфікованих менеджерів та інженерно-технічних співробітників, які мають глибокі знання в області холодильної техніки і великий практичний досвід.

Історію свого розвитку компанія «Інсолар» веде з 1990 року. Почавши свою роботу з невеликих холодильних машин і побутових кондиціонерів, з набуттям досвіду ми змогли приступити до вирішення крупних проектів холодопостачання і кліматизації для провідних вітчизняних підприємств. Свої рішення ми старались засновувати на останніх досягненнях технологій охолодження різноманітного роду продукції та кондиціонування повітря. Розроблюючи по технічним завданням замовників комплексні проекти, ми завжди пропонуємо найбільш оптимальні з точки зору енергетичної ефективності рішення.

За роки своєї роботи співробітниками нашої компанії в різних регіонах України було змонтовано більше 1000 холодильних установок та більше 600 різноманітних систем вентиляції і кондиціонування. Таких результатів ми б не змогли добитись без забезпечення нашим замовникам повного комплексу послуг – від проектних робіт до поставки обладнання, його монтажу, гарантійного і післягарантійного обслуговування. Для наших замовників ми пропонуємо холодильне обладнання власного виробництва або від провідних світових виробників, з більшістю з яких маємо довготермінові партнерські стосунки.

Серед найбільш крупних реалізованих нашою компанією проектів можна назвати:

  • холодопостачання та технологічне кондиціонування м'ясопереробного комплексу «Mc Donald's Україна»

  • низькотемпературні камери із сендвіч-панелей та холодопостачання для ЗАТ «Геркулес»

  • технологічне кондиціонування, холодопостачання і камери із сендвіч-панелей для ВАТВАТ «Контi»

  • технологічне кондиціонування та холодопостачання для ВАТ «Запорізький масложиркомбінат»

НВП «Інсолар» є постійним учасником найбільших профільних виставок в Україні, де головною своєю метою ми ставимо спілкування з нашими партнерами і потенційними замовниками, виявлення їх потреб і побажань для подальшого поліпшення якості своєї роботи. Для відстеження тенденцій розвитку холодильної техніки, вивчення новинок світових лідерів наші співробітники регулярно відвідують найбільші закордонні виставки і семінари. Спеціалісти компанії постійно поглиблюють свої професійні знання, які незмінно використовують в нових розробках.

Сьогодні в компанії працюють більш ніж 140 співробітників. В її складі як досвідчені спеціалісти, так і молоді випускники навчальних закладів, які набувають практичний досвід в процесі спільної праці. Наш колектив гуртують не тільки спільні трудові досягнення, але і спільний відпочинок та святкові заходи.

Колектив підприємства під час святкування п'ятнадцятилітнього ювілею

Маючи головний офіс і виробничу базу в місті Харкові, ми працюємо з замовниками практично в усіх регіонах України. Для підвищення оперативності реагування на потреби наших клієнтів ми маємо мережу регіональних представництв в містах Донецьку, Дніпропетровську, Сімферополі, Сумах, Черкасах і постійно її розширюємо. Ми намагаємось будувати довірливі та довготермінові відносини з усіма нашими замовниками незалежно від масштабів їх потреб.

Співпрацюйте з нами! Ми найкращим чином вирішимо Ваші задачі!
Copyright © 2004–2020 ООО «Инсолар-Холод». Все права защищены.